Towarzystwo Sportowe "Gwardia Warszawa" - strona nieoficjalna

Juniorzy » II liga

Aktualności

MECZ MISTRZOWSKI, ŁABISZYŃSKA, ZBIÓRKA 13.45, DWA KOMPLETY, LEGITYMACJE - HUBERT M., KAMIL K., RAFAŁ P.

BADANIA LEKARSKIE - RAFAŁ,

TRENINGI W KWIETNIU

27.04 W - 19.00 - GRUSZCZYŃSKIEGO

29.04 C  - 19.00 - GRUSZCZYŃSKIEGO

30.04 P -  19.00 - GRUSZCZYŃSKIEGO

01.05 S  - 15.00 - MECZ MISTRZ.

ZAWODY MISTRZOWSKIE

Obowiązkowo zabieramy : legitymacje szkolne oraz ochraniacze

Na każde zawody musimy stawiać się niezależnie od pogody.

O odwołaniu meczu decyduje sędzia !!

PILNE !!!

TERMINARZ ROZGRYWEK RUNDA WIOSENNA

1.  WILGA GARWOLIN - GWARDIA -  20.03 sobota    G. 10.00

6. UNIA WARSZAWA - GWARDIA   25.04  niedziela     G.12.00

2. GWARDIA - UKS OTWOCK    01.05   sobota  G.15.00

7.  GWARDIA - LEGION WARSZAWA     09.05 niedziela G.10.00

8. GWARDIA - WILGA GARWOLIN  16.05 niedziela   G.15.30

9. UKS OTWOCK - GWARDIA   22/23.05   G.00.00

10. GWARDIA - OKĘCIE WARSZAWA  25.05  wtorek G.17.00

11. OLIMPIA WARSZAWA - GWARDIA   29.05   sobota  G.10.00

3.  OKĘCIE WARSZAWA - GWARDIA  10.06  czwartek    G. 17.00

13. GWARDIA - UNIA WARSZAWA    12.06. sobota  G.10.00

14. LEGION WARSZAWA - GWARDIA   19.06 sobota G.10.00

4. GWARDIA -  OLIMPIA WARSZAWA 23.06  środa  G. 13.30

ZAKOŃCZENIE SEZONU - 25.06.2021 GRUSZCZYŃSKIEGO

enlightenedenlightened

MECZE U SIEBIE ROZGRYWAMY NA BOISKU OSiR

PRZY ULICY ŁABISZYŃSKIEJ

OBOWIĄZUJE ZBIÓRKA GODZINĘ PRZED MECZEM.

ZAWODNICY OBOWIĄZANI SĄ POSIADAĆ LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ

I OCHRANIACZE !!!

Trenerzy zawodników i drużyn

Rodzice i opiekunowie prawni zawodników

Szanowni Państwo

Biorąc pod uwagę decyzje o wprowadzeniu Stanu Epidemicznego i przestrzeganie jego rygorów, Zarząd Towarzystwa Sportowego „GWARDIA WARSZAWA” podjął w dniu 20.02.2020. uchwałę o zawieszeniu do odwołania zajęć treningowych przeprowadzanych w warunkach standardowych.

Jednocześnie Zarząd Klubu w dn. 20.03.2020. podjął uchwałę umożliwiającą trenerom od

dn. 21.03.2020 do dn. 30.04.2020 pracę zdalną, zgodną z zasadami ujętymi w Specustawie z dn.02.03.2020. (dot. m.in. zapewnienia ochrony i poufności danych, ciągłości wykonywania zadań, możliwości technicznych wykonania zadań).

W/w uchwały mają na celu kontynuacje realizacji przez Klub zadania publicznego pn. „Szkolenie i Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży”.

Sportowa praca „on- line”, ma stanowić alternatywną formę spędzania czasu wolnego w domu.

Ponadto praca zdalna ma na celu podtrzymanie na możliwie wysokim poziomie formy sportowej zawodników.

W związku z powyższym, zwracamy się do trenerów TS „Gwardia” o  prowadzenie zajęć dla chętnych zawodników w warunkach domowych.

Pracownicy obsługi technicznej zostaną skierowani do pracy przy bieżącej konserwacji obiektów i sprzętu klubowego.

Trenerzy do czasu opracowania przez Klub obligatoryjnego sposobu komunikacji, monitorowania oraz rejestracji zajęć proszeni są o prowadzenie w/w czynności wg własnych ustaleń (przesyłają zawodnikom konspekty treningowe i rejestrują ich realizację – ilość zawodników, temat i czas trwania zajęć).

Zwracamy się ze szczególną prośbą do Rodziców i Opiekunów Prawnych naszych zawodników o zrozumienie, współpracę i pomoc, mając na celu przetrwanie trudnego okresu oraz powrót do normalnego funkcjonowania w przyszłości.

Jednocześnie informujemy, iż wszystkie nieodbyte zajęcia będziemy się starać zrealizować w innych, uzgodnionych terminach (w miesiącach lipiec-grudzień).

Zarząd TS „Gwardia Warszawa” będzie na bieżąco informował o kolejnych decyzjach.

Za Zarząd

/-/

Dariusz Morawa

Towarzystwa Sportowego

„GWARDIA WARSZAWA”

W DNIU 12.03.2020 ZARZĄD MAZOWIECKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ PODJĄŁ DECYZJĘ O ZAWIESZENIU ROZGRYWEK MISTRZOWSKICH DO DNIA 31.03.2020.

Trenerzy zawodników i drużyn

Rodzice i opiekunowie prawni zawodników

Szanowni Państwo

Mając na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszych zawodników poprzez zmniejszenie ryzyka zarażenia koronawirusem, biorąc pod uwagę decyzje podjęte przez Pana Premiera, rekomendowane przez Ministerstwo Sportu, Burmistrza Dzielnicy Mokotów oraz Główny Inspektorat Sanitarny, Zarząd Towarzystwa Sportowego „GWARDIA WARSZAWA” podjął uchwałę o czasowym / 16.03.2020 do 20.03.2020 / zawieszeniu zajęć treningowych. Decyzja ta jest spowodowana koniecznością ustalenia możliwości bezpiecznego korzystania z obiektów sportowych. Jednocześnie informujemy, iż trenerzy pozostają w gotowości do pracy. Wszystkie nieodbyte zajęcia zostaną zrealizowane w innych, uzgodnionych terminach. Zarząd TS „Gwardia Warszawa” będzie na bieżąco informował o nowych decyzjach.

Za Zarząd

/-/

Dariusz Morawa

Towarzystwa Sportowego

„GWARDIA WARSZAWA”

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.